CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
En beğendiği kaleci Muslera C24b1de9
CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
En beğendiği kaleci Muslera C24b1de9
CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiXLaRGe FuLL PayLaşıM

Paylaşımın Tek Adresi..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
YENİ SİTEMİZE HERKESİ BEKLİYORUZ www.cixlarge.weebly.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Dakika 71
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimePaz Ara. 16, 2012 1:45 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Enteresan Bilgiler
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 3:12 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Marsilya Fenerbahçe
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 7:00 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Şike'de Son Durum
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 12:30 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenerbahçe Transfer Haberleri
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2012 2:54 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenre Bahçe UEFA'ya ve TFF'ye Açtığı Davayı Geri Çekti
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2012 6:17 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Aziz Yıldırım'ın Suçsuzluğu Kanıtlandı
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2012 12:57 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenerbahçe Temiz Trabzonspor Kirli
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2012 6:02 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fatboy Slim - The Rockafeller Skank (Fifa '99)
En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 3:18 pm tarafından Batanay

En iyi yollayıcılar
TypiC4L 'C4sH
En beğendiği kaleci Muslera Vote_lcapEn beğendiği kaleci Muslera Voting_barEn beğendiği kaleci Muslera Vote_rcap 
Batanay
En beğendiği kaleci Muslera Vote_lcapEn beğendiği kaleci Muslera Voting_barEn beğendiği kaleci Muslera Vote_rcap 
TcBySpDyKoRSaN
qlassic
LasTenqeR
sezgin1444
aptiii
bLack_eagLe
Anahtar-kelime
2012 2011
Anket
Hangi Takımı Tutuyorsun?
Beşiktaş
En beğendiği kaleci Muslera Vote_lcap55%En beğendiği kaleci Muslera Vote_rcap
 55% [ 11 ]
Fenerbahçe
En beğendiği kaleci Muslera Vote_lcap25%En beğendiği kaleci Muslera Vote_rcap
 25% [ 5 ]
Galatasaray
En beğendiği kaleci Muslera Vote_lcap15%En beğendiği kaleci Muslera Vote_rcap
 15% [ 3 ]
Trabzonspor
En beğendiği kaleci Muslera Vote_lcap0%En beğendiği kaleci Muslera Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bursaspor
En beğendiği kaleci Muslera Vote_lcap5%En beğendiği kaleci Muslera Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Diğer
En beğendiği kaleci Muslera Vote_lcap0%En beğendiği kaleci Muslera Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 20
Reklam
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde CiXLaRGe FuLL PayLaşıM adresi saklayın ve paylaşın

En beğendiği kaleci Muslera

YazarMesaj
TypiC4L 'C4sH
Admin
Admin
TypiC4L 'C4sH

En beğendiği kaleci Muslera Shanex10
En beğendiği kaleci Muslera Shanex11
En beğendiği kaleci Muslera Shanex12

En beğendiği kaleci Muslera Empty
MesajKonu: En beğendiği kaleci Muslera   En beğendiği kaleci Muslera Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2012 4:45 pm

En beğendiği kaleci Muslera En_begendigi_kaleci_muslera_1333978933

Beşiktaş'ın genç kalecisi Cenk Gönen, ne durumda olurlarsa olsunlar her zaman büyük düşünmek zorunda olduklarını söyledi.

Cenk Gönen yayıncı kuruluşa verdiği röportajda, ''Beşiktaş ne durumda olursa olsun hedef her zaman büyük düşünmektir. Her zaman büyük oynamak zorundadır. Bu nedenle Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda 6'da 6 yapıp ligi bitirebileceğimiz en üst seviyede bitirmeyi hedefliyoruz. Maçların 6'sını da kazanmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.

Sakatlığı nedeniyle Süper Final Şampiyonluk Grubu'nun ilk haftasını kaçırma ihtimali olduğunu belirten Cenk, ''Doktorlarımız beni yetiştirmek için çalışıyor'' dedi.

Beşiktaş'ta kaleci sıkıntısı olup olmadığı yönündeki soruyu ise siyah-beyazlı file bekçisi, şu şekilde yanıtladı:

''Rüştü ağabey Türkiye'nin ve dünyanın kabul ettiği bir kaleci. Ben de bu sezon ve geçen sezon iyi maçlar oynadım. Her maçta tecrübe kazanıyorum. Her karşılaşmada biraz daha üstüne koyup tecrübemi arttırıyorum. Umut da genç ve yetenekli bir kaleci. Tabii ki bu konular yönetimin ve hocanın tasarrufunda. Ben ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Milli takıma gidiyorum. Rüştü ağabey kendini ispatlamış bir isim.''

''Beşiktaş 34 haftada başarılı mı?'' sorusuna ise ''Çok başarılı diyemeyiz. 34 haftayı 4. sırada bitirdik. Beşiktaş'ın hedefi her sezon şampiyonluk. Uzakta kaldık. Süper Final'de her şey bizim elimizde. Şimdi önümüzde 18 puan var. Hepsini almak için sahaya çıkacağız'' şeklinde yanıt verdi.

Cenk Gönen, Türkiye'de en beğendiği kalecinin Galatasaraylı Muslera olduğunu ifade ederek, ''Topu oyuna iyi sokuyor. Kalecinin performansı takımla alakalı. Galatasaray iyi savunma ve iyi hücum görüntüsü verdi. Bu da kalecinin performansına yansıyor. Bu konuda Muslera'yı şanslı buluyorum. Gerçekten yetenekli kaleci'' dedi. Milli takımı ve Fenerbahçe'nin kalesini koruyan Volkan Demirel de en beğendiği kaleci olarak Muslera'yı göstermişti.

Eleştirilere de yanıt veren genç kaleci, ''Beşiktaş'ta oynuyorsanız eleştirilere alışkın olmanız gerekiyor. Orkestrayı yönetmek istiyorsanız kalabalığa sırtınızı dönmek zorundasınız. Ben de kendimi o şekilde geliştirmeye çalışıyorum. Eleştirileri aklıma getirmemeye çalışıyorum'' diye konuştu.

https://cixlarge.ace.st

1 sayfadaki 1 sayfası