CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum C24b1de9
CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum C24b1de9
CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiXLaRGe FuLL PayLaşıM

Paylaşımın Tek Adresi..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
YENİ SİTEMİZE HERKESİ BEKLİYORUZ www.cixlarge.weebly.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Dakika 71
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimePaz Ara. 16, 2012 1:45 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Enteresan Bilgiler
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 3:12 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Marsilya Fenerbahçe
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 7:00 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Şike'de Son Durum
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 12:30 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenerbahçe Transfer Haberleri
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2012 2:54 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenre Bahçe UEFA'ya ve TFF'ye Açtığı Davayı Geri Çekti
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2012 6:17 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Aziz Yıldırım'ın Suçsuzluğu Kanıtlandı
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2012 12:57 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenerbahçe Temiz Trabzonspor Kirli
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2012 6:02 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fatboy Slim - The Rockafeller Skank (Fifa '99)
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 3:18 pm tarafından Batanay

En iyi yollayıcılar
TypiC4L 'C4sH
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_lcapÖzellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Voting_barÖzellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_rcap 
Batanay
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_lcapÖzellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Voting_barÖzellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_rcap 
TcBySpDyKoRSaN
qlassic
LasTenqeR
sezgin1444
aptiii
bLack_eagLe
Anahtar-kelime
2011 2012
Anket
Hangi Takımı Tutuyorsun?
Beşiktaş
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_lcap55%Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_rcap
 55% [ 11 ]
Fenerbahçe
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_lcap25%Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_rcap
 25% [ 5 ]
Galatasaray
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_lcap15%Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_rcap
 15% [ 3 ]
Trabzonspor
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_lcap0%Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bursaspor
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_lcap5%Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Diğer
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_lcap0%Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 20
Reklam
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde CiXLaRGe FuLL PayLaşıM adresi saklayın ve paylaşın

Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum

YazarMesaj
TypiC4L 'C4sH
Admin
Admin
TypiC4L 'C4sH

Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Shanex10
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Shanex11
Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Shanex12

Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Empty
MesajKonu: Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum   Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2012 2:39 pm

Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum Ozellikle_carsiya_cok_tesekkur_ediyorum_1333441180

Beşiktaş'taki görevine son verilen Portekizli teknik direktör düzenlediği basın toplantısıyla veda etti.

Portekizli teknik direktör Carlos Carvalhal, yönetici Tamer Kıran ile basın karşısına çıktı. Kıran, "Futbolda bazen yeni bir enerji yaratmak için kan değişikliğine ihtiyaç duyuluyor" dedi.
Carvalhall ise, "Öncelikle Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'ya bana verdikleri destek yüzünden çok teşekkür ediyorum. Benim Beşiktaş'a gelişimi çok farklı kılan onların bana verdiği destekti" dedi.

"OYUNCULAR ÜST DÜZEY PROFESYONEL OLDUKLARINI GÖSTERDİLER"

Takımdan ayrıldığı için üzgün olduğunu söyleyen Carvalhal, "Diğer taraftan da çok mutlu ve gururluyum. Burada geçirdiğim 8 ayda böyle bir kulüpte çalıştığım için, bu taraftarla birlikte bulunmak benim için çok büyük bir mutluluktu. Bunun ayrı bir sevincini yaşıyorum. Gerçekten, gönülden ve yürekten herkese çok teşekkür ediyorum. Benim başladığım dönem çok zordu. Ancak Beşiktaş oyuncuları her zaman üst düzey profesyonel olduklarını gösterdiler. Her zaman kulübe bağlılıklarını gerekli yerlerde gösterdiler. Bu nedenle benim burada olduğu sürece, herkese bana verdikleri destekten, bana yaptıkları yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
"TÜRK BASINI KOLAY DEĞİL DEMİŞLERDİ AMA TAM TERSİNİ GÖRDÜM"

Carvalhal, "Herkes bana çok destek verdi, herkese buradan çok teşekkür ediyorum. Sadece Beşiktaş kulübü değil Türk halkına çok teşekkür ediyorum. Çünkü genel olarak Türk halkı benim hep yanımdaydı, bana kendi ülkemde yaşıyormuşum gibi davrandılar. Buraya gelmeden önce beni uyarmışlardı, 'Türk basını kolay değil' demişlerdi. Ancak bunun hiç bir şekilde doğru olmadığını gördüm. Hatta bunun tam tersini gördüm. Siz basın mensuplarının bana gösterdiği ilgiden dolayı da çok teşekkür ediyorum. Aldığım eğitimden dolayı herkese eşit davranmaya çalıştım. Sizlere de bugüne kadar doğru bir şekilde, saygılı bir şekilde davrandığımı düşünüyorum" şeklinde konuştu.
"BEŞİKTAŞ TARAFTARI HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR"

Portekizli teknik adam, "Yeni yönetimi tanıdım bu bir hafta içerisinde. Aslında Beşiktaş'ın bu sezonu iki şekilde analiz edilmesi lazım. Birincisi Aralık-Ocak ayı dönemleri, ikincisi de sonraki dönem. İlk dönemlerde Beşiktaş UEFA'da kendi tarihinin en iyi ikinci dönemini elde ederken, ligde de iyi bir seri yakalamışken tabiki aynı hoca ve aynı hocalar vardı. Tabiki sonra bazı şeyler iyi gitmedi, bunun değerlendirmesini sizlere bırakıyorum. Yeni yönetimi ilk tanıdığımda benim aldığım izlenim pozitifti. Yeni yönetimle birlikte bu takıma yeni bir enerji geldiği aşikar. Buradan tekrar yeni yönetimi tebrik ediyorum. Tayfur hocaya da gelecekteki maçları için bol şans diliyorum. Artık bu andan itibaren hem yönetici hem Tayfur hoca takımı daha iyi hale getirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Beşiktaş taraftarı her şeyin en iyisini hak ediyorum" dedi.
Carvalhal, "Benim taraftarla aramda çok ciddi bir empati vardı. Çünkü onlar benim 24 saatimi bu kulübe adadığımı biliyorlardı. Beni böyle hatırlayacaklarını biliyorum. Herkese teşekkür ediyorum, herkese gelecekte başarılar diliyorum. Türkiye'ye ve Türk halkına beni kendi evimde hissettirdikleri için teşekkür ediyorum" diyerek sözlerine son verdi.
https://cixlarge.ace.st

Özellikle Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası