CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
Futbolda Şike" davasına devam edildi C24b1de9
CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
Futbolda Şike" davasına devam edildi C24b1de9
CiXLaRGe FuLL PayLaşıM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CiXLaRGe FuLL PayLaşıM

Paylaşımın Tek Adresi..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
YENİ SİTEMİZE HERKESİ BEKLİYORUZ www.cixlarge.weebly.com
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Dakika 71
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimePaz Ara. 16, 2012 1:45 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Enteresan Bilgiler
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2012 3:12 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Marsilya Fenerbahçe
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2012 7:00 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Şike'de Son Durum
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2012 12:30 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenerbahçe Transfer Haberleri
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2012 2:54 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenre Bahçe UEFA'ya ve TFF'ye Açtığı Davayı Geri Çekti
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2012 6:17 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Aziz Yıldırım'ın Suçsuzluğu Kanıtlandı
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2012 12:57 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fenerbahçe Temiz Trabzonspor Kirli
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2012 6:02 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Fatboy Slim - The Rockafeller Skank (Fifa '99)
Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2012 3:18 pm tarafından Batanay

En iyi yollayıcılar
TypiC4L 'C4sH
Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_lcapFutbolda Şike" davasına devam edildi Voting_barFutbolda Şike" davasına devam edildi Vote_rcap 
Batanay
Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_lcapFutbolda Şike" davasına devam edildi Voting_barFutbolda Şike" davasına devam edildi Vote_rcap 
TcBySpDyKoRSaN
qlassic
LasTenqeR
sezgin1444
aptiii
bLack_eagLe
Anahtar-kelime
2011 2012
Anket
Hangi Takımı Tutuyorsun?
Beşiktaş
Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_lcap55%Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_rcap
 55% [ 11 ]
Fenerbahçe
Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_lcap25%Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_rcap
 25% [ 5 ]
Galatasaray
Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_lcap15%Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_rcap
 15% [ 3 ]
Trabzonspor
Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_lcap0%Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bursaspor
Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_lcap5%Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Diğer
Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_lcap0%Futbolda Şike" davasına devam edildi Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 20
Reklam
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde CiXLaRGe FuLL PayLaşıM adresi saklayın ve paylaşın

Futbolda Şike" davasına devam edildi

YazarMesaj
TypiC4L 'C4sH
Admin
Admin
TypiC4L 'C4sH

Futbolda Şike" davasına devam edildi Shanex10
Futbolda Şike" davasına devam edildi Shanex11
Futbolda Şike" davasına devam edildi Shanex12

Futbolda Şike" davasına devam edildi Empty
MesajKonu: Futbolda Şike" davasına devam edildi   Futbolda Şike" davasına devam edildi Icon_minitimePtsi Mart 26, 2012 5:29 pm

"Futbolda şike" iddialarına ilişkin 16'sı tutuklu 93 sanığın yargılandığı davanın görülmesine, bugün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda devam edilldi.

Serdal Adalı, Ahmet Ateş ve Tayfur Havutçu'nun da savunmalarını verdiği 9. duruşma sona erdi.

Serdal Adalı savunmasında; "Mart ayı sonunda hocamız Tayfur Havutçu ile yaptığımız görüşmede ihtiyacımız olan yerli futbolcuları bize bildirmesini istedik. İbrahim Akın ve İskender Alın bu listeye dahillerdir. O zaman İBB bizim rakibimiz değildi bile... Tayfur hoca, Samsunlu Kemal'in de bunların da menaceri Yusuf Turanlı dedi o zaman. Ahmet Ateş'ten Yusuf Turanlı'nın cep telefonunu bulmasını istedim. İbrahim Toraman'ın da menaceri olduğunu o zaman öğrendim. Şike yapmak için, menajeri, taraftarın ve gazetecilerin bulunduğu otele çağırır mısınız? Samsunlu Kemal'in babası Adanalı'ymış. Hemşehrisi olmam nedeniyle ben görüştüm. 150 atımız var. Sözkonusu at kendime ayırdığım attır. Kimseye hediye etmem mümkün değildir. Kupa maçında adı geçen iki futbolcu da gol attı. İskender'in attığını hakem ofsayt diye iptal etti. Nizami goldü oysa. Penaltılarla biten maçta nasıl şike olur? Emniyet görevlileri neden Veliefendi'ye gidip araştırma yapmamış. Yaptılarsa neden dosyaya koymamışlar? Şikeye yönelik açık şüpheli tek ifadem tapelerde yok. Tahliye beni mutlu etse de suçsuzluğuma karar verilmesi isteğimdir. Ben at yetiştiriciliğinde Türkiye'nin en büyük ismiyim. İbrahim yada başkası bilebilir. UEFA Kupası'nı verseler o atı vermem. (Yusuf Turanlı bir at verirsin artık deyince) Bırakın at vermeyi lafı açıldığında bile tepki gösterdim" dedi.

Mahkeme üyesi hakimin, "Kulüp başkanına rağmen transfer yapılabilir mi? Demirören ifadesinde kesin almam demişti" şeklindeki sözü üzerine de Adalı, "Ben futbol şubesinde tek yetkili olacağımı şart koşmuştum. Demirören karışınca ne olduğu malumdu. Kulağa garip geliyor ama ilişkimiz böyle. Simao'yu karşısında görünce transferden haberi oldu mesela..." dedi.

Serdal Adalı'nın avukatı da, "Yıldırım Demirören yazılı beyanında yerli transferiyle ilgilenmediğini kendi belirtmiş. Yarış atı 500 kilo ağırlığında. Poşetlerde fiziki takip varken, atın olmamasına dikkatinizi çekerim" şeklinde konuştu.

Tayfut Havutçu'da savunmasında; "Beş telefon konuşması nedeniyle beş ay yattım. Yusuf Turanlı ile sadece İbrahim Akın için değil aynı zamanda Samsunsporlu Kemal için de görüştük. Dikkatinize sunarım. Savcı yanlış teşhiste bulunmuş. brahim Akın ve İskender Alın, bahsi geçen kupa finalinin en iyileriydi. Savcı, İskender'in golünü saymayan hakemleri, İbrahim'i oyundan Abdullah Avcı'yı ve penaltı kaçıran iki İBB'liyi suçlasaydı. Haksızlık yapanları Allah'a havale ediyorum" ifadelerini kullandı.

Ahmet Ateş'de iddiaları reddederek, "Hiçbir görüşmem yok, sadece yol tarif edip, randevu aldım. Sırf bu yüzden 5 ay hapis yattım" dedi.
https://cixlarge.ace.st

Futbolda Şike" davasına devam edildi
1 sayfadaki 1 sayfası